O nas

FOTOREFLEKSJE: Współpracujemy z magazynem Generation Fitness oraz szkołą fotografii AFA. Nasze plany na przyszłość związane z fotografią, są ukierunkowane na różne jej dziedziny takie jak fotografia mody, fotografia krajobrazowa oraz koncertowa a doświadczenie z nich płynące łączy się w fotografii ślubnej w najlepszym wydaniu.
Nasze prace są odzwierciedleniem nieustającego zachwytu dziedziną sztuki jaką jest fotografia oraz pasją tworzenia i uchwycenia chwili. Staramy się by zdjęcia, które robimy były zarówno doskonałe jak i niepowtarzalne. Cel do jakiego dążymy świetnie opisuje mistrz reportażu Henri Cartier-Bresson: „Fotografowanie – podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów – nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności.” Liczymy na waszą obecność na tym blogu i dziękujemy za komentarze.

Serdecznie pozdrawiamy,
FOTOREFLEKSJE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>